Fundacja Ośrodek Badań nad Migracjami (OBMF) poszukuje ANKIETERÓW/ANKIETEREK

Fundacja Ośrodek Badań nad Migracjami (OBMF) poszukuje ANKIETERÓW/ANKIETEREK ze znajomością języków ukraińskiego i rosyjskiego do udziału w badaniu nad ukraińską społecznością w Polsce.

Obowiązki:
– przeprowadzenie wywiadów z respondentami (wypełnienie kwestionariuszy w języku polskim) w biurze Fundacji albo jej partnera w Warszawie w okresie marzec – wrzesień 2019

Oferujemy:
– szkolenie
– pracę tymczasową, dodatkową (wolny grafik, umowa o dzieło)
– atrakcyjną stawkę za wywiad

Wymagania:
– dobra znajomość języka polskiego
– bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego
– dokładność i dyspozycyjność
– łatwość w nawiązywaniu kontaktów
– chętnie zatrudnimy osoby, dla których język ukraiński bądź rosyjski jest językiem ojczystym
– mile widziani studenci wydziałów nauk społecznych zainteresowani tematyką migracyjną
– doświadczenie w pracy ankietera lub przeprowadzaniu badań naukowych będzie dodatkowym atutem
Zainteresowane osoby prosimy wysyłać CV w języku polskim na e-mail: obmf.rds2019@gmail.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Ośrodek Badań nad Migracjami dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).