Przebiegliśmy maraton!

W sobotę 13 maja w Parku Szczęśliwickim odbyła się coroczna sztafeta Ekiden, w której już po raz drugi wystartowała drużyna Ośrodka Badań nad Migracjami UW. Zawodnikami OBM UW byli: Magdalena Lesińska (7,195 km), Katarzyna Andrejuk (10 km), Justyna Sarnowska (5 km), Barbara Jancewicz (5 km), Marta Anacka (5 km) oraz Michał Denkiewicz (10 km) z kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych UW. W sumie drużyna pokonała dystans maratonu w czasie 4 godzin 13 minut – o ponad minutę lepszym niż rok wcześniej. Startując w ramach akcji Biegam Dobrze, OBM UW zebrał 1340 PLN na rzecz Fundacji Spartanie Dzieciom, tym samym bijąc własny zeszłoroczny rekord zbiórki charytatywnej. Dziękujemy bardzo wszystkim darczyńcom, zawodnikom i, last but not least, niezawodnym kibicom!