Seminaria Migracyjne OBM UW: Nowe podejścia do teorii i badań migracyjnych

Zapraszamy na pierwsze spotkanie z nowego cyklu seminariów poświęconych najnowszym osiągnięciom w zakresie teorii i badań nad procesami migracyjnymi. Serię seminariów zainauguruje 18 listopada wykład profesora Martina Ruhsa, wicedyrektora Migration Policy Centre, pod tytułem What asylum and refugee policies do we want? New evidence from an analysis of public policy attitudes in eight European countries. Będzie to prezentacja raportu przedstawiającego wyniki badania opinii obywateli ośmiu krajów unijnych na temat polityki azylowej i uchodźczej. Badanie to jest częścią Mercator Dialogue on Asylum and Migration.

Profesor Martin Ruhs jest kierownikiem katedry Studiów Migracyjnych i wicedyrektorem Migration Policy Centre (MPC) w European University Institute (EUI), Florencja.

Termin: 18 listopada 2019, godz. 11:00.
Miejsce: ul. S. Banacha 2c, Aula 01.130, budynek Centrum Nowych Technologii UW
Język: angielski.