Migracje a kryzys uchodźczy w UE

2nd EUMIGRO Conference

“Migration and refugee crisis: the EU and its member states between obligation, self-interest and goodwill”

21.03.2018 r. (środa), godz. 09.30–17.00

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

al. Niepodległości 128, Budynek C, Aula I

Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Program konferencji i formularz rejestracji on-line http://eumigro.eu/en

W ramach Konferencji zaplanowano dwa wykłady gości specjalnych – prof. Petry Bendel (Niemcy) i prof. Magdaleny Kmak (Finlandia), trzy panele eksperckie z udziałem przedstawicieli krajowych i zagranicznych ośrodków akademickich, instytucji publicznych oraz organizacji międzynarodowych i pozarządowych, a także panel „młodych badaczy”. Językiem obrad będzie język angielski. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Konferencja jest organizowana w ramach projektu EUMIGRO – “Jean Monnet Module on the European Union and the Contemporary International Migration – an Interdisciplinary Approach”, który jest realizowany w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie przy współfinansowaniu Unii Europejskiej w ramach Programu Erasmus+.