OBM poszukuje ankieterów

Ośrodek Badań nad Migracjami (OBM) Uniwersytetu Warszawskiego poszukuje ankieterów ze znajomością języka chińskiego lub wietnamskiego do udziału w badaniu nad chińską i wietnamską społecznością w Polsce. Badanie będzie realizowane w Warszawie i jej okolicach w okresie lipiec – październik 2017.

Oferujemy:
– szkolenie
– możliwość pracy w dynamicznym zespole młodych badaczy
– elastyczne godziny pracy (umowa o dzieło)
– atrakcyjną stawkę za wywiad

Wymagania:
– biegła znajomość języka chińskiego lub wietnamskiego (najlepiej jako język ojczysty)
– dobra znajomość języka polskiego i/lub angielskiego
– dokładność i dyspozycyjność
– mile widziani studenci wydziałów nauk społecznych zainteresowani tematyką migracyjną
– doświadczenie w pracy ankietera lub przeprowadzaniu badań naukowych będzie dodatkowym atutem

Zainteresowane osoby prosimy wysyłać CV w języku polskim lub angielskim na email: k.kardaszewicz@uw.edu.pl

Trung tâm Nghiên cứu Vấn đề Di dân (Ośrodek Badań nad Migracjami) của Trường Đại Học Tổng Hợp Warszawa đang tìm những người có trình độ tiếng Việt để thi hành bảng câu hỏi (làm phóng vấn) trong công trình nghiên cứu khoa học về cộng đồng người Hoa và người Việt tại Ba Lan. Nghiên cứu này sẽ được tiến hành ở  Vác-sa-va và khu vực lân cận vào khoảng tháng bảy – tháng mười năm 2017.

Chúng tôi cung cấp:

– khóa đào tạo

– khả năng có thể làm việc cùng với một đội ngũ các nhà nghiên cứu trẻ

– số giờ làm việc linh hoạt (hợp đồng giao việc – umowa o dzieło)

– tiền công hấp dẫn cho các cuộc phỏng vấn

Yêu cầu:

– Có kiến thức tiếng Việt (thông thạo như tiếng mẹ đẻ)

– Có kiến ​​thức tiếng Ba Lan và / hoặc tiếng Anh

– Độ chính xác và tính sẵn sàng

– Rất hoan nghênh các sinh viên ngành khoa học xã hội, quan tâm đến chủ đề di cư

– Có kinh nghiệm làm việc là người phỏng vấn hoặc khi đã có thực hiện các nghiên cứu khoa học thì đó sẽ một lợi thế bổ sung

Ứng viên vui lòng gửi CV của bạn bằng tiếng Ba Lan hoặc tiếng Anh qua email: k.kardaszewicz@uw.edu.pl