Wykład prof. Dušana Drbohlava z Geographic Migration Centre Uniwersytetu Karola w Pradze, Financial and social remittances of migrants (on the example of Ukrainians and Moldovans in Czechia)

W imieniu zespolu IMINTEG zapraszamy na wykład prof. Dušana Drbohlava z Geographic Migration Centre Uniwersytetu Karola w Pradze.

Temat: Financial and social remittances of migrants (on the example of Ukrainians and Moldovans in Czechia)

Termin: piatek 24 listopada, godz. 11:00

Miejsce: CENT, sala 0187 (parter po prawej)

Prof. Dušan Drbohlav kieruje ośrodkiem badań migracyjnych Geomigrace na Uniwersytecie Karola w Pradze i jest profesorem Wydziału Geografii Społecznej i Rozwoju Regionalnego Uniwersytetu Karola. Zajmuje się m.in. badaniami nad migracją z Ukrainy do krajów Grupy Wyszehradzkiej oraz integracją imigrantów.

Prof. Dušan Drbohlav, PhD. | Geomigrace